Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Harum impedit ut fugit in quo veniam voluptate beatae earum dolorem sint.

  • Evsel kaynaklı katı atık(Çöp) ayırma tesisleri yatırımı karlı mı?

    Evsel kaynaklı katı atık ayırma tesisleri, karışık olarak belediye atık sahalarına gömülen tüm ürünlerin tekrar ekonomiye kazandırılması için mükemmel bir yöntemdir. Ayrım sonunda ortaya çıkan hammaddelerin üretime kazandırılmasının yanında belediyelerin atık gömme maliyetlerinin azaltılmasına yardımcı olmaktadır. Ürünlerin ekonomiye kazandırılması ile çevre ve doğanın dengesinin korunmasında çok büyük katkılar sağlamakta ve Tükiye'nin "Sıfır Atık" yolculuğunda önemli faktörlerden birisi olmaktadır.

  • ATY/RDF tesislerinde çıkan ürün yakma verimliliği

    Çimento fabrikaları ve yakma tesisleri gibi yoğun olarak enerjiye ihtiyaç duyan tesisler için yakma hammaddesinin maliyeti genel maliyetler açısından büyük önem göstermektedir. RDF/ATY hazırlama tesisleri ile bu maliyetler çok yüksek oranda azaltılmaktadır. Benli Geri Dönüşüm Teknolojilerinin susuzlaştırma çözümleri ile kalori değerleri daha da artırılarak yakma verimliliği mümkün olan en yüksek seviyeye çıkarılmaktadır.

Background

The Power of Recycling

Plants & Engineering Solutions

55
image
The Power of Recycling

Years of Waste Management and Engineering Experience

Atık Ayırma-Geri Dönüşüm Tesislerinde

Robotik ve yapay zeka entegrasyonu ile yüksek verim

İletişime geç

image
Hem doğa hem de ekonomi için kazançlı projeler

Atık ayırma ve geri dönüşüm tesisleri ile ilgili bilgi almak için bize ulaşın..

Bize Ulaşın

Atık Ayırma ve Geri Dönüşüm Tesislerimiz ile ilgili bilgi almak için bize ulaşın.